Inoreader چیست؟

با اینوریدر در محتوای گلچین شده و دوست داشتنی خود شیرجه بزنید!

 
"فیدخوان InoReader از جمله سرویس هایی است که بعد از تعطیل شدن گوگل ریدر توانست با امکانات خوبی که در خود ایجاد کرد، کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. این فیدخوان در ابتدا بعنوان یک پروژه شخصی معرفی شد اما کم کم با گسترده شدن امکانات و زیاد شدن کاربرانش نیاز به یک اسپانسر پیدا کرد که اینچنین هم شد.
با اینوریدر  به آسانی در بین خوراک ها و فیدهای سایت های مختلف و دوست داشتنی خود شیرجه بزنید."
برگرفته از http://inoreader.blog.ir/post/1

ابزاری کارا برای گردآوری و مطالعه محتویاتی که در بازه‌های زمانی خاص به‌روزرسانی می‌شوند. مثلا سایتهای خبری که روزمره به اونها برای مطالعه اخبار سر میزنید. شما با سرزدن به حساب کاربری خود در اینوریدر از همه موارد دلخواه خود که با مرور زمان اونها رو گلچین کرده‌اید باخبر خواهید شد و نیازی به سر زدن به تک تک اونها نخواهید داشت.
اگه لازم میدونید که روزانه به سایتهای متعدد خاصی مراجعه کرده و از تغییرات در اونها (مثل اخبار جدید) مطلع بشید، با کمک اینوریدر میتونید با اضافه نمودن خوراک خبری وبسایت مورد نظر در صورت ظهور خبر جدید از آن مطلع و آن را مطالعه کنید.
برخی مزایای استفاده از Inoreader:
  • مطالعه یکجای محتویات سایت‌های متنوع
  • مطالعه در فضایی بدون تبلیغات مزاحم و مطالب انحرافی: بجای ورود به سایت خبری شما فقط با خبر منتشره با اون خبرگزاری سروکار دارید و بنابراین از دیدن انواع بنرهای تبلیغاتی و اخبار سرٍراهی در امانید.
  • دور زدن فیلتر سایت‌های خبری فیلتر‌شده: اخبار خبرگزاری‌های فیلتر شده رو در اینوریدر مرور کنید. البته مرور تصاویر فعلاً امکان‌پذیر نیست.
  • ابراز دیدگاه بدون محدودی: بدون محدودیت دیدگاه خود رو مطرح کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. دیدگاه‌ها به صورت آنی منتشر می‌شوند.
  • انتشار اخبار مورد علاقه برای مخاطبین: شما می‌توانید اخبار مهم از دید خود رو مانند یک روزنامه منتشر کنید. همانطور که روزنامه ها از اخبار خبرگزاریها گلچین کرده و انتشار می‌دهند شما هم میتوانید با اینوریدر همین کار رو انجام بدید. مشترکان شما از آن مطلع خواهند شد.

پست‌های معروف از این وبلاگ

تشخیص آلودگی رایانه به ویروس